Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
