Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Email
ku: ئیمێل

en: The name %name is already taken.
ku: ئەم ناوە %name پێشتر داگیرکراوە.

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
ku: بۆشایی و خاڵ و هێمای پەیوەندی و ژێرهێڵ و هێمای جیاکەرەوە ڕێگایان پێدراوە.
