Organic Groups Quick Join (7.x-1.2) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Organic groups
ml: ഓർഗാനിക് ഗ്രൂപ്പുകൾ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
