Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।
