Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Password
te: సంకేతపదం

en: edit
te: మార్చు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: The name %name is already taken.
te: %name అనే పేరుని ఇప్పటికే తీసేసుకున్నారు.

en: New user: %name (%email).
te: కొత్త వాడుకరి: %name (%email).

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
te: సూచనలతో కూడిన స్వాగత సందేశాన్ని మీ ఈమెయిలు చిరునామాకి పంపించాం.
