Organic Groups Quick Join (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Password
vi: Mật khẩu

en: edit
vi: sửa

en: Email
vi: Thư điện tử

en: The name %name is already taken.
vi: Tên người dùng %name đã được sử dụng.

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.

en: New user: %name (%email).
vi: Người dùng mới: %name (%email).

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
vi: Cho phép nhập khoảng trắng; không chấp nhập các dấu câu, ngoại trừ dấu phẩy, dấu gạch ngang, dấu gạch dưới và dấu nháy.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
vi: Một thư thông báo với các hướng dẫn chi tiết đã được gửi tới hòm thư của bạn.
