OG Quiz (7.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Submit
uk: Надіслати

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Question
uk: Питання

en: Answer
uk: Відповідь

en: Feedback
uk: Зворотній зв'язок

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
uk: Додайте заголовок, який допоможе відрізнити це питання від інших у списку питань. Не відображається по час тестування.

en: Specify the criteria for grading the response.
uk: Вкажіть критерій для оцінки відповіді.

en: New revision has been created for the @quiz %n
uk: Для тесту @quiz %n була створена нова редакція
