OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Update
ar: تحديث

en: Options
ar: الخيارات

en: Question
ar: السؤال

en: Confirm deletion
ar: تأكيد الحذف

en: Delete all marked results
ar: حذف كل العلامات المحددة

en: Start quiz
ar: ابدأ الحل
