OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Submit
bg: Запис

en: Update
bg: Промени

en: Options
bg: Параметри

en: Question
bg: Въпрос

en: cancel
bg: Отказване
