OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Update
ca: Actualitza

en: Options
ca: Opcions

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: This action cannot be undone
ca: Aquesta acció no es pot desfer

en: cancel
ca: Cancela

en: Feedback
ca: Suggeriment
