OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Options
cs: Možnosti

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: cancel
cs: zrušit

en: This quiz has not been scored yet.
cs: Tento kvíz nebyl dosud bodován.

en: This answer has not yet been scored.
cs: Tato odpověď ještě nebyla bodována.

en: You must provide an answer
cs: Musíš dát odpověď
