OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Submit
da: Indsend

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Update
da: Opdatér

en: Options
da: Valg

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: This action cannot be undone
da: Denne handling kan ikke fortrydes

en: cancel
da: fortryd

en: Feedback
da: Tilbagemelding

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
da: Skriv dit svar her. Hvis du har brug for mere plads, kan du trække den grå linje i dette område nedad.
