OG Quiz (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Options
lv: Iespējas

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: cancel
lv: atcelt

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Start quiz
lv: Sākt testu
