OG Quiz (7.x-1.0-beta5) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Update
az: Yeniləmə

en: Options
az: Seçimlər
