OG Quiz (7.x-1.0-beta5) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Question
dz: དྲི་བ།
