OG Quiz (7.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Update
nn: Oppdater

en: Answer
nn: Svar

en: cancel
nn: avbryt
