OG Quiz (7.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Options
pl: Opcje

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: This action cannot be undone
pl: Ta operacja nie może być cofnięta

en: cancel
pl: anuluj

en: Feedback
pl: Prześlij opinię

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
pl: Nadaj tytuł dla tego pytania, który ułatwi ci jego wyszukiwanie w przyszłości. Tytuł nie jest eksponowany uczestnikom quizu.

en: This quiz has not been scored yet.
pl: Ten quiz nie został jeszcze oceniony.

en: This person got %num_correct of %question_count possible points.
pl: Uczestnik zdobył %num_correct z %question_count możliwych punktów.

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
pl: Wprowadź pytanie. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca możesz powiększyć zakres przeciągając szarą belkę zakresu pola.

en: This answer has not yet been scored.
pl: Odpowiedź jeszcze nie była oceniana.

en: Until the answer is scored, the total score will not be correct.
pl: Dopóki nie oceniona zostanie odpowiedź całkowita liczba punktów może być zaniżona.

en: Rubric
pl: Rubryka

en: Take quiz
pl: Rozwiąż quiz

en: You must provide an answer
pl: Musisz podać odpowiedź

en: The current revision has been answered. We create a new revision so that the reports from the existing answers stays correct.
pl: Bieżąca wersja była rozwiązywana. Zostanie utworzona nowa wersja, żeby zachować zgodność dla wyników.

en: Confirm deletion
pl: Potwierdź usunięcie

en: Are you sure you want to delete all of these results?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć te wszystkie wyniki?

en: Delete all marked results
pl: Usuń zaznaczone wyniki

en: Start quiz
pl: Rozpocznij quiz

en: Specify the criteria for grading the response.
pl: Określenie kryteriów oceny odpowiedzi.

en: Total score: @score %
pl: Wynik końcowy: @score %

en: Add to @quiz
pl: Dodaj do @quiz

en: This question is already a member of
pl: Pytanie jest obecnie przydzielone do

en: If you uncheck any of the checkboxes this question will be removed from the corresponding @quiz. If the @quiz has been answered a new revision of the @quiz will be created automatically.
pl: Jeśli odznaczysz pole pytanie zostanie usunięte z odpowiadających mu quizów. Jeśli quiz był już rozwiązywany nowa wersja zostanie utworzona automatycznie.

en: The @latest latest @quiz nodes this question isn't a member of
pl: @latest ostatnie węzły należące do @quiz, w skład których to pytanie nie wchodzi

en: If you check any of the checkboxes this question will be added to the corresponding @quiz. If the @quiz has been answered a new revision will be created automatically.
pl: Jeśli zaznaczysz pole pytanie zostanie przypisane do odpowiadających mu quizów. Jeśli quiz był już rozwiązywany nowa wersja zostanie utworzona automatycznie.

en: Title for new @quiz
pl: Tytuł nowego quizu

en: Write in the name of the new @quiz you want to create and add this question to.
pl: Wprowadź nazwę nowego quizu dla którego ma zostać przypisane to pytanie.

en: New revision has been created for the @quiz %n
pl: Nowa wersja została utworzona dla quizu %n
