OG Quiz (7.x-1.0-beta5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: cancel
te: రద్దుచేయి
