OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Options
be: Налады

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ
