OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Options
bs: Opcije

en: Question
bs: Pitanje
