OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Options
el: Επιλογές

en: Question
el: Ερώτηση

en: cancel
el: ακύρωση
