OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Update
he: עדכון

en: Options
he: אפשרויות

en: Question
he: שאלה

en: Answer
he: תשובה

en: cancel
he: בטל
