OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Question
hy: Հարց
