OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: Update
pt: Atualizar

en: Options
pt: Opções

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: This action cannot be undone
pt: Esta operação não pode ser desfeita

en: cancel
pt: cancelar

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
pt: Adicione um título que vai ajudar a distinguir esta questão a partir de outras questões. Isso não vai ser visto durante o quiz.

en: This person got %num_correct of %question_count possible points.
pt: Essa pessoa acertou %num_correct de %question_count questões.

en: This answer has not yet been scored.
pt: Esta resposta ainda não foi pontuada.

en: You must provide an answer
pt: Você deve fornecer uma resposta, ou deixar em branco.

en: Start quiz
pt: Iniciar quiz

en: Total score: @score %
pt: Aproveitamento: @score %

en: Add to @quiz
pt: Adicionar a @quiz
