OG Quiz (7.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Question
sk: Otázka

en: cancel
sk: zrušiť

en: Feedback
sk: Spätná väzba
