OG Quiz (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: delete
cy: dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Update
cy: Diweddaru

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Question
cy: Cwestiwn

en: cancel
cy: Diddymu
