OG Quiz (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Update
et: Uuenda

en: Options
et: Valikud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: cancel
et: katkesta
