OG Quiz (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: cancel
fa: لغو

en: This quiz has not been scored yet.
fa: این آزمون هنوز نمره‌دهی نشده است.

en: Add to @quiz
fa: افزودن به @quiz

en: Title for new @quiz
fa: عنوان برای @quiz جدید
