OG Quiz (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು

en: Feedback
kn: ಫೀಡ್‌ಬ್ಯಾಕ್
