OG Quiz (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Update
eu: Eguneratu

en: Options
eu: Aukerak

en: Question
eu: Galdera

en: Confirm deletion
eu: Baieztatu ezabatzea
