OG Quiz (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Submit
hi: जमा करें

en: Organic groups
hi: जैविक समूह

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Options
hi: विकल्प

en: Question
hi: सवाल
