OG Quiz (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт
