OG Quiz (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Options
nl: Opties

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: This action cannot be undone
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden

en: cancel
nl: annuleren

en: Add a title that will help distinguish this question from other questions. This will not be seen during the quiz.
nl: Een titel toevoegen om te helpen de vraag van andere vragen te onderscheiden. Deze zal tijdens de quiz niet getoond worden.

en: This quiz has not been scored yet.
nl: Deze quiz is nog niet beoordeeld.

en: This person got %num_correct of %question_count possible points.
nl: Deze persoon behaalde %num_correct van %question_count mogelijke punten.

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
nl: Geef het antwoord hier. Klik op de grijze balk onderaan dit gebied en sleep deze naar beneden wanneer u meer ruimte nodig heeft.

en: Rubric
nl: Voorschrift

en: Take quiz
nl: Quiz afnemen

en: You must provide an answer
nl: Geef een antwoord op

en: Confirm deletion
nl: Verwijderen bevestigen

en: Are you sure you want to delete all of these results?
nl: Weet u zeker dat u al deze resultaten wil verwijderen?

en: Delete all marked results
nl: Alle gemarkeerde resultaten verwijderen

en: Start quiz
nl: Quiz starten

en: Specify the criteria for grading the response.
nl: De criteria specificeren om het antwoord te kunnen beoordelen.

en: Total score: @score %
nl: Totaalscore: @score %

en: Add to @quiz
nl: Aan @quiz toevoegen

en: This question is already a member of
nl: Deze vraag is al onderdeel van

en: The @latest latest @quiz nodes this question isn't a member of
nl: De laatste @latest @quiz-nodes waarvan deze vraag geen deel uitmaakt

en: If you check any of the checkboxes this question will be added to the corresponding @quiz. If the @quiz has been answered a new revision will be created automatically.
nl: Bij het aanvinken van een van de keuzevakjes zal de vraag toegevoegd worden aan de corresponderende @quiz. Als de @quiz al beantwoord is zal automatisch een nieuwe versie worden aangemaakt.

en: Title for new @quiz
nl: Titel voor nieuwe @quiz

en: Write in the name of the new @quiz you want to create and add this question to.
nl: De naam invullen voor de nieuwe @quiz om aan te maken en de vraag aan toe te voegen.

en: Can access (take) all quizzes.
nl: Kan alle quizen afnemen.

en: View any quiz results
nl: Alle quizresultaten bekijken

en: Can view results for all quizzes and users.
nl: Kan de resultaten van alle quizen en gebruikers bekijken.

en: View own quiz results
nl: Eigen quizresultaten bekijken

en: Quiz takers can view their own results, also when quiz is not passed.
nl: Quizdeelnemers kunnen hun eigen resultaten bekijken, ook wanneer ze de quiz niet gehaald hebben.

en: View results for own quiz
nl: Resultaten van eigen quiz bekijken

en: Quiz makers can view results for their own quizzes.
nl: Quizsamenstellers kunnen de resultaten van hun eigen quizen bekijken,

en: Delete any quiz results
nl: Alle quizresultaten verwijderen

en: Delete results for own quiz
nl: Quizresultaten voor eigen quiz verwijderen

en: Score any quiz
nl: Punten geven bij iedere quiz

en: Score own quiz
nl: Punten geven bij eigen quiz

en: score taken quiz answer
nl: antwoorden beoordelen van een afgenomen quiz
