OG Quiz (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Options
oc: Opcions

en: cancel
oc: anullar
