OG Quiz (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Update
sl: Posodobitev

en: Options
sl: Možnosti

en: Question
sl: Vprašanje
