OG Quiz (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Update
sq: Rifresko

en: Question
sq: Pyetja
