OG Quiz (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Question
ta: கேள்வி
