OG Quiz (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: cancel
th: ยกเลิก

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
th: กรุณาใส่คำตอบในกรอบ ถ้าท่านต้องการพื้นที่เพิ่มกรุณาเลื่อนแถบสีเทาขอบด้านล่างของกรอบนี้ลง

en: This answer has not yet been scored.
th: คำตอบนี้ยังไม่ได้รับการตรวจ

en: Until the answer is scored, the total score will not be correct.
th: คะแนนรวมจะยังไม่ถูกต้องจนกว่าคำตอบจะได้รับการตรวจ

en: Rubric
th: เกณฑ์การให้คะแนน

en: Take quiz
th: ทำข้อสอบ

en: You must provide an answer
th: คุณต้องใส่คำตอบ

en: Start quiz
th: เริ่มการสอบ

en: Total score: @score %
th: คะแนนรวม: @score %
