OG Quiz (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Feedback
ug: قايتما
