OG Quiz (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Question
bo: དྲི་བ

en: cancel
bo: དོར་བ།
