OG Quiz (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
