OG Quiz (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Update
ro: Actualizare

en: Options
ro: Opțiuni

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: cancel
ro: revocare
