OG Quiz (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Update
ast: Anovar

en: Options
ast: Opciones

en: Question
ast: Entruga
