OG Quiz (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Question
eo: Demando
