OG Quiz (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Update
fi: Päivitys

en: Options
fi: Valinnat

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: cancel
fi: peruuta

en: Feedback
fi: Palaute

en: Enter your answer here. If you need more space, click on the grey bar at the bottom of this area and drag it down.
fi: Kirjoita vastauksesi tähän. Lisää tilaa saat raahaamalla alareunan harmaata palkkia.

en: Take quiz
fi: Vastaa tehtävään

en: Start quiz
fi: Aloita tehtävä
