OG Quiz (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Update
gl: Actualizar

en: Options
gl: Opcións

en: Question
gl: Pregunta

en: cancel
gl: cancelar
