OG Quiz (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Submit
is: Vista

en: Update
is: Uppfæra

en: Options
is: Möguleikar

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar
