OG Quiz (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Update
jv: Dianyari

en: Options
jv: Opsi

en: Question
jv: Pitakonan
