OG Quiz (7.x-1.3) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Update
ka: განახლება

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Question
ka: შეკითხვა
