OG Quiz (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Update
kk: Жанарту

en: Question
kk: Сұрақтар
